תוכן הקורס ומטרתו
רילוקיישן- איך להצליח בעולם גלובלי
איך אנשים מתקדמים בקריירה שלהם? מה מבחין בין אנשים שמצליחים מקצועית לבין אלה שפחות, למרות יכולות הבסיס הזהות שלהם? עם העלייה בגלובליזציה, כאשר מנהלים נדרשים להתמודד עם תרבויות ששונות מהותית מאלה שהם רגילים אליהן, ניסיון של חשיפה בינלאומית הופך להיות כישור ניהולי שחיוני להצלחה ניהולית ולקידום. הקורס יתמקד בלעזור לסטודנטים להבין את היתרונות והקשיים שצפויים בעבודה בסביבה רב-תרבותית, ללמוד את ההשפעות של תרבות על דעות והתנהגות, ולפתח כלים שיעזרו להם להתמודד היטב עם משימות בינלאומיות וניהול צוותים רב-תרבותיים. הקורס יועבר בעברית אבל כדי להנגיש את החוויה של עבודה בעולם גלובלי ולמקסם את הגיוון הכיתתי, חומרי הקורס יהיו באנגלית. בקורס ישולבו בין היתר, דיונים כיתתיים, סרטונים, ניתוחי מקרה ומצגת סיום קבוצתית.
לסילבוס המפורט