חזרה

סילבוס

מספר קורס 1231-3459-01
שם הקורס האתגרים שעומדים בפני סמנכ"ל השיווק - ניתוח הצלחות ולמידה מכשלונות
יחידה אקדמית הפקולטה לניהול ע"ש קולר -
מנהל עסקים
מרצה ד"ר אסנת כותן נירצרו קשר
מרצה מר יונתן איבגיצרו קשר
צור קשר דוא"ל: osnatcottan@tauex.tau.ac.il
שעות קבלהבתאום מראש
צור קשר דוא"ל: yonathan.ivgi@dhl.com
שעות קבלהבתאום מראש
אין סילבוס

תוכן הקורס ומטרתו

הקורס הינו קורס שיווק מתקדם, המיועד לסטודנטים/יות המעוניינים/ות להתעמק באתגרים המרכזיים והחשובים ביותר, המונחים לפתחו/ה של סמנכ"ל השיווק, בעידן העכשווי.
הקורס מאגד תיאוריות מתחומים שונים של ניהול השיווק ויישום משולב שלהם, לשם הכרה קרובה ויסודית של הסוגיות המרכזיות בהם עוסקים מנהלי/ות השיווק בעת התמודדות עם אתגרים שיווקיים מורכבים. הקורס קושר בין תיאוריה לפרקטיקה באמצעות ניתוח מקרי בוחן אמיתיים ועדכניים, שיוצגו בפני הסטודנטים/יות על ידי מגוון רחב של מרצים/ות אורחים/ות: מנכ"לים וסמנכ"לים העומדים/ות בראש התאגידים הגדולים ואשר נחשבים/ות לאנשי/נשות השיווק המובילים/ות בישראל.
במסגרת הקורס יעסקו הסטודנטים/יות בתחומים השונים של העשייה השיווקית, תוך מיקוד
באתגר או בעיה מרכזית בכל תחום. אנשי/נשות השיווק הבכירים/ות יחשפו בפני הסטודנטים/יות את "סודות המקצוע" ויציגו את המהלכים שהובילו להצלחות שיווקיות גדולות, את הלקחים שנלמדו מכישלונות ואת האתגרים מולם הם ניצבים/ות בעולם העסקי המשתנה. הסטודנטים/יות ייקחו חלק במתן פתרונות להתמודדות עם האתגרים השיווקיים שיוצגו בקורס.לסילבוס המפורט
מטלות הקורס

ייתכנו מטלות נוספות
רשימת המטלות המלאה תופיע בסילבוס המפורט של הקורס.

קורסי קדם נדרשיםניהול השיווק (בציון סף 78) (12312413) אוניהול השיווק (בציון סף 78) (12612413) אוניהול השיווק (בציון סף 78) (12642413)

דרישות קדם ספציפיות בקורס בהתאם לתוכנית הלימודים הנלמדת,
מופיעות בדף הידיעון של התוכניתtau logohourglass00:00