תוכן הקורס ומטרתו
הקורס יעשה שימוש בתיאוריות חדשניות של תורת המשחקים והגישה המוסדית בכלכלה וחברה, כדי להעניק לתלמידים חוויה יחודית של לימוד חשיבה אסטרטגית, על פי תורת המשחקים מחד ותורת האילוצים המוסדיים מאידך. גישה חדשה זו, לעיצוב מדיניות, תופסת יותר ויותר מקום בלימודי קבלת החלטות בכלל ועיצוב מדיניות ציבורית בפרט באוניברסיטאות המובילות בעולם. פרופסור סנד נחשב למומחה בעל שם עולמי בנושא התמחות זה ומין הדין שנעשה שימוש יותר מושכל במומחיותו זו לטובת התלמידים בחוג.
קורס זה יוכל לשמש כסמינר מעשי או עיוני - לפי בחירת הסטודנט ובתאום עם המרצה.
הסילבוס המפורט מפורסם לתלמידי הקורס בלבד