תוכן הקורס ומטרתו
תהליך כתיבת עבודת הגמר עלול להיות רצוף באתגרים. פיתוח של תזה מדעית משלב הרעיון לשלב המימוש של המחקר בפועל מערים קשיים לא מועטים. בקורס זה יקיימו הסטודנטים/ות שיח מדעי עם המרצה ובינם לבין עצמם בכדי לסייע בתהליך גיבוש רעיונות המחקר, התאמת מתכונת המחקר המוצעת ואופן מימושה, כל זאת במטרה לטייב את התהליך המחקרי ולהביא לתוצאות מדעיות טובות יותר בפרויקט הגמר.
הקורס ישמש במת התדיינות ושיח בין הסטודנטים/ות לבין עצמם ומול המרצה במטרה לסייע בתהליך תכנון ומימוש פרויקט הגמר במסגרת לימודיהם בתכנית.
הקורס נלמד במתכונת של קולוקוויום -Colloquium
לסילבוס המפורט